KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W LUBANIU ŚL.

Anna Kuźmicka-Dudek

Aktualne licytacje i obwieszczenia

25-09-2026r KM 920/23 I licytacja dom Leśna

O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek Kancelaria Komornicza nr I zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 25.09.2026 o godz. 08:30 w Sądzie Rejonowym w Lubaniu, pl. 3-go Maja 12 w sali nr 1 odbędzie się: P I E R...

15-09-2026r KM 208/23 II e-licytacja mieszkanie Leśna

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI LOKALU MIESZKALNEGO W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ W CELU ZNIESIENIA WSPÓŁWŁASNOŚCI Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek Kancelaria Komornicza nr I na podstawie art. 986(4)§3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15.09.2026...

10-09-2026r KM 449/10 i KM 940/14 II licytacja lokal użytkowy Leśna

O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek Kancelaria Komornicza nr I zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 983 kpc, że w dniu 10.09.2026 o godz. 08:40 w Sądzie Rejonowym w Lubaniu, pl. 3-go Maja 12 w sali nr 1 odbędzie się: D R U G...

10-09-2026r KM 1078/09 I licytacja nieruchomość Olszyna

O B W I E S Z C Z E N I E Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek Kancelaria Komornicza nr I zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 10.09.2026 o godz. 08:20 w Sądzie Rejonowym w Lubaniu, pl. 3-go Maja 12 w sali nr 1 odbędzie się: P I E R...

O B W I E S Z C Z E N I E

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubaniu Anna Kuźmicka-Dudek Kancelaria Komornicza nr I zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 25.09.2026 o godz. 08:30 w Sądzie Rejonowym w Lubaniu, pl. 3-go Maja 12 w sali nr 1 odbędzie się:

P I E R W S Z A   L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej dz. nr 706/10 o łącznej pow. 245m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym oraz dwoma przylegającymi do siebie budynkami niemieszkalnymi i nieruchomości gruntowej dz. nr 706/12 o łącznej pow. 178m2 niezabudowanej.
Zgodnie z ewidencją gruntów pow. zabudowy budynku mieszkalnego wynosi 92m2., w księdze wieczystej nieruchomości gruntowej wskazana jest pow. użytkowa budynku mieszkalnego 121,97m2. Obok budynku mieszkalnego znajdują się 2 budynki niemieszkalne o pow. zabudowy 12m2 i 9 m2, w księdze wieczystej wskazana jest pow. użytkowa budynku gospodarczego dla rolnictwa 19,05m2.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Leśna, przy ul. Sienkiewicza 60A i stanowi własność dłużnika oraz posiada założoną księgę wieczystą w WKW Sądu Rejonowego w Lubaniu nr KW: JG1L/00034538/7.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 380 000,00 zł.
Cena wywoławcza wynosi 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 285 000,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do licytacji jest wpłacenie wadium w wysokości 10 % wartości oszacowania tj. 38.000,00 zł. najpóźniej na dzień przed licytacją.
W dniu licytacji wadium nie będzie przyjmowane.
Wadium można wpłacić na konto bankowe komornika w PKO BP S.A nr 69102021370000990200440255 lub bezpośrednio w kancelarii komornika przy ul. Plac Strażacki 11 w Lubaniu. Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po uprzednim uzgodnieniu terminu z komornikiem.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Operat szacunkowy do wglądu znajduje się w kancelarii komornika.
Szczegółowych informacji udziela Komornik tel.75 721 03 67.

                                                                                                        Komornik Sądowy

                                                                                                    Anna Kuźmicka-Dudek